تبلیغات
ایستگاه انتخابات درخوزستان - روز آخر تبلیغات انتخاباتی

باهم و همراه هم آگاهانه پای صندوقهای رای برای سرفرازی ایران فردا

روز آخر تبلیغات انتخاباتی

نویسنده :پاداد شهری
تاریخ:پنجشنبه 11 اسفند 1390-07:21 ق.ظ

چالشهای چالشی در بهبهان

طرح رویش و بلال که در بهبهان اجرا گردید و کاندیداها را به چالش کشیدند و گاه خود نیز با چالش در چاله افتادند در نهایت گلایه هایی را برای متدینان بوجود آورد و در پایان علیرغم وعده قبلی کاندیدایی را به مردم بهبهان معرفی نکردند! در بهبهان بیانیه سید سعید میری برای حضور مردم در انتخابات و ندادن وعده به مردم برای اخذ رای کار پسندیده ای بود که مورد استقبال قرار گرفته است.

حکایت مدیران که مدیرند

از سوی بعضی از مدیران افرادی به ستادهای انتخاباتی کاندیداهایی که شانس بیشتری دارند اعزام می شوند و سلام آنها را به کاندید می رسانند و می گویند به دلیل معدورات قانونی نتوانسته اند حضور یابند !تا در صورت پیروزی آنان از حمایتشان برخوردار شوند شاید مدت بیشتری بتوانند در عرصه پست مدیریتی بمانند اگر کاندیدا برنامه ارائه نمایند چنین شیوه غیر اخلاقی بوجود نخواهد آمد. 

کاندیدای مورد حمایت شوشتریهای اهواز

شوشتریهای مقیم اهواز در اقدامی هماهنگ سه نفر را به عنوان کاندیدای مورد نظر شان معرفی کردند و از همشهریان درخواست نمودند تا آرا خود را به نام آنان در صندوق بیندازند.

1- محمدتقی ستایش کیا

2- محمد جعفرفلسفی

3- یونس شجاعی برجویی

جای خالی شیخ

در تبلیغات و فعالیتهای انتخاباتی واقعا" جای شیخ قربانعلی سعادت نیا روحانی ساده و دوست داشتنی خالی بود اگر مسئله مدرک تحصیلی شیخ رفع می شد فضای گرمی را که دوستداران او در اهواز ایجاد می کردند به حضور بخش زیادی از جامعه رونق می بخشید و می توانست به عنوان یک کاندیدای مطرح عرض اندام کند.

                                                     

آقاتهرانی

بشنوید از آقا تهرانی سرلیست جبهه پایداری آقاتهرانی با بیان اینکه اگر رای نیاورم راحت تر می شوم گفت: در این صورت به قم می روم چرا که هم در حوزه تدریس می‌کنم و هم اینکه یک مغازه دو دهنه دارم لذا تنها برای احساس وظیفه در انتخابات حضور پیدا کرده ام.

انتقال آب کارون

سوژه دست سید شریف حسینی انتقال آب کارون است او نطق پیش از دستوری که در مورد انتقال آب کارون در مجلس ایراد نمود را چندین بار از بلندگوهای ستادش پخش کرد تا بگوید من پیگیر هستم و مطالبه مردم را می شناسم  تا نگاه مردم را به خود بدوزد و واقعا" دوخت.

رادیکال

سخنان مسئول ستاد سادات ابراهیمی در سه راهی گتوند که سرشار از اهانت و تخریب رقیب مقابل بود بازتاب خوبی نداشت و از کسی که مدعی ارزشگرایی داردانتظار نمی رود مناسب نیست او با رادیکالیزه کردن فضا التهاب را به درون جامعه پمپاژ نماید در صورتی که باید با آرامش حضور مردم را گرما بخشیم تا اطاعت از فرمان ولایت فقیه را تمکین نماییم این حرکتها پاسخ معکوس خواهد داد اما مسئول ستاد گیلانی توانایی لازم را برای تهییج مردم ندارد و نتوانسته است تواناییهای سردار گیلانی را به جامعه معرفی کند و این امر بر دوش دیگران افتاده است ولی عدم واکنش در مقابل حرکتهای مقابل ستودنی ست البته این سخنان بسود گیلانی خواهند بود و احتمال انصراف کاندیداهایی که از شجاعت رویارویی برخوردار نیستند و شوشتر را دوست دارند را بیشتر می کند.

خانم زیبا صالحپور

زیبا صالحپور که در همه دوره ها پای ثابت انتخابات بوده است و این دوره به دلیل نداشتن مدرک تحصیلی از ثبت نام باز ماند با جمع کردن تعدادی از بختیاری ها دررستوران ترن برای صرف شام سید احمد موسوی را در این جمع دعوت نمود تا بگوید بختیاریها از شما حمایت می کنند .در صورتی که بختیاریها علاسوند و یونس شجاعی و آذرزمانپور و سید شکرخداموسوی را دارند که تبلیغات خوبی هم انجام داده اند اما همیشه او در میان بختیاریهای ایذه راه خودرا رفته است.

در شهر اولین

در مسجدسلیمان هر گاه نیروهای مسجد جامع نمره یک به میدان آمدند تکلیف  کاندیدپیروز را مشخص نموده اند و این بار مسجد جامع با تمام توان پا به عرصه فعالیت نموده است تاحضور حداکثری را فراهم آورند شاید هم مصطفی سمالی را به مجلس بفرستند با وجود آنان راه هموار خواهد شد و شور انتخابات مسجدسلیمان دیدنی تر می شود.

آب ابادان

محمد سعید انصاری که دوره هفتم در مجلس حضور داشت مکاتبه ای در مورد مشکل آب آبادان با مسئولین نموده بود که مبلغ یک میلیلرد تومان به این امر اختصاص داده بودند و همان مکاتبه را با عنوان یک میلیارد کجاست در شهر پخش نموده است که بازتاب خوبی داشته است و نشان می دهد که حاج سعید عزم خودرا برای مبارزه جدی جزم کرده است و می گوید این توبمیری از آن توبمیریها نیست!

                                                                     

بازهم سید احمد این بار یار مشایی

بد اخلاقی ها خاتمه نمی پذیرند این بار عکسی را از سید احمد موسوی در کنار مشایی پخش نموده اند که در این عکس دستان او در دست رحیم مشایی قزاز گرفته و در حال بریدن کیک تولد هستند حامیان سید می گویند که این عکس فتو شاپ است  اما باید گفت سید نیاز به این افراد ندارد چون چند دوره در مجلس بوده است و تا معاونت ریاست جمهوری پیش رفته است لذا مشایی خیلی کوچکتر از اوست.

 چه می کنه این حاج قاسم

در دشت آزادگان رقابت الهایی سحر و سواری دیدنی بود اما سرعت حاج قاسم ساعدی و جذابیتش در جذب مخاطبان پایش را بر پلکانهای نردبان محکم نموده در حال رسیدن به بام است اگر صالحی نسب او را بگذارد تا به بام رسد!

روز آخر

آخرین روز تبلیغات انتخاباتی دیدنی بود و هر چه در ستادها باقیمانده بود به خیابانها ومناطق آوردند و همه داشته های خودرا رو کردند و کف خیابانها را کاغذ باران نمودند! اما نظافت شهر بخصوص در کیانپارس حکایت دردناک کارگران شهرداری ست که بر جای ماند به آنان خسته نباشید بگوییم که زحمت را بر دوش خواهند داشت تا زباله را از کف خیابانها جمع کنند .

اندیمشکی ها

آمدن فریدون حسنوند در دقیقه نود کار دارایی را مشکل کرد اما تجربه و محبوبیت جهانبخش ایزدپور رییس ستاد انتخاباتی دارایی به کمک او خواهد آمد و راه را می داند و مسیر را طی می کند البته فریدون بعد از 4 دوره می داند چگونه در دقایق آخر نتیجه را بسود خودش تمام کند اگر ایزدپور را بتواند مهار نماید.

                                           

بنازم حاج تقی را

صبر و حوصله حاج تقی ستایش کیا در برخورد با دیگران وخلق نیکویش محبوبیتش را افزون نموده است و می توان او را خوش اخلاق ترین فرد عرصه انتخابات دانست که با صبوری پیش می رود و هرگز زبان به سعایت نمی گشاید.

                                                                  

حاج عباس سرخیلی

سردار سرخیلی که سابقه مجاهدتش بیش از دیگران است مظلومترین کاندید اهواز است او که در شکل گیری اکثر تشکلهای اصولگرایان نقش پررنگی داشته است و در لحظات حساس حضوری شاداب و مطمئن از خود نشان داده است و در گردهماییهای اصولگرایان او را در ردیف اول می دیدیم اما در هیچ ائتلافی نام او دیده نمی شود و براحتی از سابقه درخشان او در دفاع مقدس و نقش او در دستگاه نفت و سازماندهی نیروهای اصولگراگذر کردند در صورتیکه شجاعت ذاتی او ویژگی خوب نمایندگی ست.

                                               

لیست جبهه پایداری در اهواز

پیامکی ارسال شد که افراد مورد نظر پایداری در اهواز معرفی شدند و سودانی سر لیست قرار گرفت و فلسفی یک رتبه پایین تر آمد.

                                                 

در مورد هوشنگ شیرمردی

پیامکی ارسال شد که در آن اعلام شد کاندیدای محبوب مردم اهواز تایید صلاحیت شد ولی این موضوع توسط نهادهای قانونی تایید نگردید البته این هم شگردی برای آینده ست و شاید هم گریزی از سئوالات کاندیداها که انتظار حمایت او را دارند.

 
داغ کن - کلوب دات کام
نظرات() 
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.